Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych 2015 – 21.11.2015

W hali sportowej gimnazjum nr 119 w Warszawie-Wesołej odbyły się tegoroczne Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych w szachach szybkich. W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 27 zespołów z Mazowsza. Rozgrywki czteroosobowych drużyn (3 szachownice open + 1 dziewczęca) odbywały się z tempem P’15 na dystansie 8 rund. Sędzią głównym mistrzostw była IA  Agnieszka Brustman.

W mistrzostwach z klubu UKS SP 321 Warszawa-Bemowo wystąpił Szymon Poziomkowski reprezentując zespół nr 1 Gimnazjum nr 77 Warszawa Bielany, który został Wicemistrzem w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Gimnazjalnych w szachach szybkich, a Szymon zdobył indywidualnie brązowy medal na 2 szachownicy wśród gimnazjalistów.

 

Print Friendly, PDF & Email