Podsumowanie 2012/2013

 Zestawienie szczegółowe chronologiczne udziału zawodników SP 321 i UKS SP 321 w turniejach w okresie 07.2012-08.2013.

Zestawienie jest interaktywne. Zawiera połączenia do wszystkich dostępnych stron turniejowych w których brali udział uczniowie SP321  i zawodnicy klubu UKS SP 321.

PDF: Szachy SP321 (07.2012-08.2013)
HTML: Szachy SP321 (07.2012-08.2013)

Statystyka udziału uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 321 i UKS SP321 w turniejach szachowych od 07.2012 do 08.2013

Nazwisko imię, kategoria szachowa na 01.09.2013, ilość startów w turniejach

Rocznik 2002:

  1. Osińska Ewa, bk, 1

Rocznik 2003:

  1. Olszewska Dominika, IV, 1
  2. Poziomkowski Szymon, II, 41 w tym na podium 17 razy
  3. Skrzypek Kornel, III, 1
  4. Wojnowski Jan, II 35 w tym na podium 16 razy

Rocznik 2004:

  1. Fiszer Jakub, IV, 30 w tym na podium 10 razy
  2. Ignatowska Zuzanna, IV, 2
  3. Kartasiewicz Igor, III, 16 w tym na podium 7 razy
  4. Pawlak Jakub, IV, 7

Rocznik 2005:

  1. Bartkowicz Kacper, V, 1
  2. Biernadski Kacper, V, 2
  3. Florkiewicz Piotr, Bk, 1
  4. Korzonkowski Michał, V, 10
  5. Kowalczyk Mateusz IV, 8 w tym na podium 1 raz
  6. Kwiatkowska Amelia, IV, 9
  7. Majewski Mikołaj, bk, 1
  8. Mastalerz Oliwier, IV, 3
  9. Nowak Oskar, bk, 1
  10. Pawłowska Emilia, III, 8 w tym na podium 1 raz
  11. Perzyna Maciej, IV, 5
  12. Wiszniewski Marcel, V, 1
  13. Wronka Jakub, V, 1
  14. Życzyńska Natalia, IV, 2

Rocznik 2006:

  1. Ambroziak Jan, bk, 2
  2. Bachanek Michał, bk, 1
  3. Bęben Hubert, bk, 3
  4. Burliński Szymon, bk, 1
  5. Cesarczyk Piotr, bk, 1
  6. Czarnocki Kacper, bk, 1
  7. Drygała Andżelika, bk, 1
  8. Firczyk Jakub, bk, 2
  9. Golba Marcin, bk, 1
  10. Greń Olga, bk, 5
  11. Ignatowski Franciszek, IV, 4
  12. Jabłoński Maciej, bk, 2
  13. Jaczyńska Karolina, bk, 2
  14. Janik Jonatan, bk, 4
  15. Kasprowicz Krzysztof, bk, 1
  16. Khan Saim, V, 9
  17. Kociński Dawid, bk, 1
  18. Kowaleczko Jan, bk, 1
  19. Krajewska Julia, bk, 1
  20. Krakowian Kacper, bk, 4
  21. Król Agnieszka, bk, 1
  22. Kwiatkowski Franciszek, IV, 9
  23. Lubański Igor, bk, 1
  24. Łukasik Szymon, bk, 1
  25. Maj Filip, V, 3
  26. Majewski Piotr,V, 2
  27. Malinowski Antoni, bk, 1
  28. Miaskiewicz Anna, bk, 1
  29. Michalczyk Bartosz, V, 2
  30. Oleksiak Adam, V, 3
  31. Orzechowski Michał, IV, 31 w tym na podium 9 razy
  32. Pawlak Cezary, IV, 12
  33. Perzyna Jakub, bk, 2
  34. Ponieważ Bartosz, bk, 1
  35. Rucińska Maja, bk, 1
  36. Rychlicki Michał, bk, 1
  37. Rykaczewska Martyna, bk, 1
  38. Słomka Piotr, bk, 4
  39. Smyda Adam, bk, 3
  40. Sobczyńska Aleksandra, IV, 6 w tym na podium 2 razy
  41. Strzelczyk Jakub, bk, 1
  42. Szporka Filip V, 3
  43. Szurnik Julia, bk, 1
  44. Ślączko Jan, bk, 2
  45. Wierzejski Maciej, bk, 1
  46. Winiszewska Zuzanna, bk, 1
  47. Witkiewicz Jagoda, V, 3
  48. Wypych Bartosz, bk, 1
  49. Zybrant Sandra, V, 1

Rocznik 2007:

  1. Fiszer Bartosz, III, 35 w tym na podium 16 razy
  2. Stęgowski Jakub, bk, 3

W roku szkolnym 2012/2013 w turniejach brało udział 73 uczniów, w tym 33 osoby wykazały tak zwany „słomiany zapał”, gdyż wystartowały zaledwie jeden raz. Za to aż 13 sześciolatków zdobyło kategorie szachowe.

IV kategorię szachową:

  1. Franciszek Ignatowski,
  2. Franciszek Kwiatkowski,
  3. Michał Orzechowski,
  4. Cezary Pawlak,
  5. Aleksandra Sobczyńska.

V kategorię szachową:

  1. Saim Khan,
  2. Filip Maj,
  3. Piotr Majewski,
  4. Bartosz Michalczyk,
  5. Adam Oleksiak,
  6. Filip Szporka,
  7. Jagoda Witkiewicz,
  8. Zybrant Sandra.

Najaktywniejsi zawodnicy

Razem od 07.2012 do 08.2013 nasi zawodnicy wywalczyli aż 80 miejsc na podium.
Należy podkreślić że wszystkie turnieje były ogólnodostępne.

W Mistrzostwach Polski w roku 2013 klub reprezentowali:

  • Szymon Poziomkowski (2003, dziesięciolatek)
    40/80. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich – C10
    14/80. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych – C10
    3/13. XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych w szachach klas I-II,chłopcy
    26/57. Mistrzostwa Polski Młodzików C10
    8/102. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich – C10
    14/87. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych – C10
  • Michał Orzechowski (2006, siedmiolatek)
    21/94. Mistrzostwa Polski Przedszkolaków – chłopcy
    24/87. Puchar Polski do lat 8 – chłopcy
  • Bartosz Fiszer (2007, sześciolatek)
    9/94. Mistrzostwa Polski Przedszkolaków – chłopcy C7
    49/87. Puchar Polski do lat 8 – chłopcy
    29/69. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich – C8
    20/59. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych – C8
  • Emilia Pawłowska (2005, ośmiolatka)
    18/47. Puchar Polski do lat 8 – dziewczęta
  • Jakub Fiszer (2004, dziewięciolatek)
    67/102. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich – C10
    39/87. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych – C10

 

Print Friendly, PDF & Email