Podsumowanie 2013/2014

Zestawienie szczegółowe chronologiczne udziału
uczniów ZSP7 (SP 321 i P389)
i zawodników UKS SP 321 Warszawa-Bemowo
w turniejach w okresie 07.2013-06.2013.

Zestawienie jest interaktywne. Zawiera połączenia do wszystkich dostępnych stron turniejowych w których brali udział uczniowie ZSP7  i zawodnicy klubu UKS SP 321 Warszawa-Bemowo.

PDF: Szachy-SP321-07.2013-06.2014.pdf
HTML: Szachy-SP321-07.2013-06.2014.html

Aktywność koła szachowego

Turniej drabinkowy 2013/2014 - grupa 2001-2006

MiejsceImię i nazwiskoKlasaData urodzeniaPunkty
1Szymon Poziomkowski5e2003.02.22269.5
2Jakub Fiszer3h2004.08.19243.5
3Piotr Florkiewicz2b2005.08.1789.0
4Emilia Pawłowska3b2005.03.0684.0
5Igor Kartasiewicz3a2004.12.2268.0
6Michał Orzechowski2c2006.06.1763.0
7Mateusz Kowalczyk3b2005.01.2262.5
8Maciej Perzyna3c2005.05.2350.5
9Oliwier Mastalerz3a2005.01.1925.5
10Adrian Gołębiewski3e SP3412004.03.2419.0
11Jan Szulc3b2005.01.1416.0
12Aleksandra Sobczyńska1b2006.08.16
15.5
13Jan Wojnowski5c2003.10.1814.0
14Jakub Brzuchalski2a2006.03.1613.5
15Filip Szporka1f2006.09.1913.5
16Oskar Nowak2b2005.05.2213.0
17Franciszek Kwiatkowski2a2006.07.0113.0
18Szymon Izdebski2b2006.06.0211.5
19Jagoda Witkiewicz1d SP3412006.06.166.5
20Martyna Pyciarz2a2006.08.094.0
21Jakub Perzyna2a2006.10.303.0
22Jonatan Janik2c2006.06.012.5
23Jakub Wronka3a2005.05.021.5
24Kacper Bartkowicz2f2005.09.161.0
25Józef Mazurczak1f2006.01.200.5
26Mikołaj Majewski2f20050.0
27Marcel Wiszniewski32005.07.170.0
28Amelia Kwiatkowska3b2005.03.280.0

Turniej drabinkowy 2013/2014 - grupa 2007 i młodsi

MiejsceImię i nazwiskoKlasaData urodzeniaPunkty
1Bartosz Fiszer022007.01.10281.5
2Jakub Trzoch052007.04.22125.0
3Aleksander Chmielewski1b2007.03.06118.5
4Karol Safjański072007.01.0676.0
5Piotr Muras012007.11.1963.5
6Jakub Szczykowski062007.07.0851.0
7Szymon Rulka052007.10.1145.5
8Marcin Dragan012007.06.1644.5
9Jan Drużdżel052007.08.0337.5
10Michał Janusz082007.07.0137.0
11Jan Jałoszyński072007.12.2925.5
12Bartosz Pawlik052007.06.2217.0
13Franciszek Serocki092007.06.3015.5
14Dawid Borkowski1b2007.02.2315.5
15Maciej Uryniuk072007.06.0115.0
16Maximilian Nicolas012007.08.2112.5
17Marcin Załoga032007.09.2812.5
18Jakub Stęgowski022007.07.1212.0
19Maciej Rądlewski1a2007.06.0111.5
20Bartłomiej Bieniek052007.06.0210.5
21Szymon Pełszyk012007.03.107.0
22Miłosz Stępień-Witkowski032007.08.176.0
23Tymoteusz Gralik062007.06.125.0
24Beata Rekucka1a2007.05.124.0
25Marek Szulc082007.01.153.5
26Marta Tyrkiel1a2007.04.033.0
27Maurycy Opiela072007.06.073.0
28Kacper Bindas012007.12.032.5
29Wiktor Kowalik082007.08.072.0
30Amelia Aryss022007.05.021.0
31Andrzej Stelmasiak022007.09.221.0
32Maria Wronka1a2007.09.250.5
33Piotr Podbielski 032007.09.250.0

dane statystyczne w opracowaniu….

Print Friendly, PDF & Email