Szymon Poziomkowski

Klub: UKS SP 321 Warszawa-Bemowo (od 26.09.2011 wraz z powstaniem klubu)
Szkoła: XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida (od 09.2018),
Gimnazjum nr 77 w ZS nr 51 im. I.Domeyki w Warszawie (od 09.2015),
ZSP7 / SP321 Warszawa-Bemowo (do 06.2015),
CR ID:  32213
FIDE ID: 1192060

Szymon Poziomkowski (2003)

Szymon Poziomkowski (2003)

 

2018 (jako piętnastolatek)

5 miejsce w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów do lat 15

12 miejsce Warszawska Olimpiada Młodzieży – Szachy Szybkie – C18

3 miejsce XXIII Turniej Szachowy Dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat Warszawa Bielany 2018

36 miejsce w Finale Mistrzostw Polski Juniorów 2018 – Grupa C16,  III klasa sportowa

2 miejsce w kat. ELO 1601-1800 w Mistrzostwach Polski w Szachach Szybkich 2018 (Open)

11 miejsce  XI Międzynarodowy Turniej Szachowy – Góra Św. Anny – Open B,  II klasa sportowa

 

2017 (jako czternastolatek)

3 miejsce w klasyfikacji generalnej Grand Prix Memoriału Dawida Przepiórki 2017 (Open)

1 miejsce w klasyfikacji do 14 lat w VI Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Raszyn (Open)

4 miejsce drużynowo, 1 indywidualnie (1 sz.) w DMM Szkół Gimnazjalnych

1 miejsce XXII Turniej Szachowy Niepodległości dla młodzieży do 16 lat Bielany 2017

17 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych C14

13 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich C14
9 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów 2017 – II liga juniorów
2 miejsce  w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży – szachy szybkie – C14
3 miejsce  w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży – szachy klasyczne – C14
2 miejsce drużynowo, 3 indywidualnie (1 sz.) w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Juniorów 2017 – III liga juniorówawans do II ligi
1 miejsce XXII Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży do 16 lat Warszawa Bielany
15 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów do 14 lat OOM Drzonków,  II klasa sportowa

 

2016 (jako trzynastolatek)
1 miejsce w Turnieju Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji do 14 lat
15 miejsce drużynowo, 4 indywidualnie (1 sz.) w DMM Szkół Gimnazjalnych
12 miejsce w II Igrzyskach Szkolnych w Szachach
8 miejsce w IV Festiwalu szachowym „Bursztynowe Wybrzeże” 2016 (blitz)
6 miejsce w IV Festiwalu szachowym „Bursztynowe Wybrzeże” 2016, II klasa sportowa
11 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych C14
14 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich C14
11 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów do 14 lat OSH Olecko (kwalifikacja do Mistrzostw Europy, kwalifikacja do OOM MPJ w 2017r. 3m./5 z r. 2003), II klasa sportowa
3 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży – szachy klasyczne – C14
3 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży – szachy szybkie – C14

2015 (jako dwunastolatek)
2 miejsce drużynowo, 3 indywidualnie (2 sz.) w DMM Szkół Gimnazjalnych
2 miejsce w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów do lat 13
42 miejsce w MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW, Poreč (Chorwacja)
14 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych C12
11 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich C12
2 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży – szachy klasyczne – C12
2 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży – szachy szybkie – C12
9 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych do 12 lat OOM Podlaskie 2015 (kwalifikacja do Mistrzostw Europy)

2014 (jako jedenastolatek)
22 miejsce w X Międzynarodowym Jubileuszowy Festiwal Szachowy „Perła Bałtyku”
15 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich C12
13 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych C12
2 miejsce w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów do lat 11
2 miejsce drużynowo (1sz.) w DMM Szkół Podstawowych
15 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych OOSU’2014
2 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w Szachach Szybkich C12
11 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w Szachach Klasycznych C12
39 miejsce w XXV Międzynarodowym Festiwalu Szachowy CRACOVIA’2014 Grupa C
1 miejsce w Mazowieckim Turnieju Wojewódzkim – Grand Prix Polski Dzieci I Młodzieży- grupa B
3 miejsce w gr „B” na Festiwalu Szachowym Bursztynowe Wybrzeże 2014, norma na I kategorię,  II klasa sportowa

2013 (jako dziesięciolatek)
8 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich C10
14 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych C10
1 miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Szachowym im. M. Najdorfa gr. C (U10)
9 miejsce w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów do lat 11
6 miejsce w Eliminacjach strefowych MA+WM do OOMw SU’2014 C11
2 miejsce w Mistrzostwach Międzywojewódzkich Młodzików MA+WM – gr. C10
1 miejsce w Turnieju Ostatniej Szansy C11, awans do OOMw SU’2014, norma na I kategorię (II+)
4 miejsce drużynowo(1sz.) w DMM Szkół Podstawowych
4 miejsce w klasyfikacji U10 w European Blitz Chess Championship 2013
2 miejsce w klasyfikacji U10 w European Rapid Chess Championship 2013

2012 (jako dziewięciolatek)
1 miejsce w XIX Międzynarodowym Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim – G
40 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w Szachach Szybkich C10
14 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych C10
2 miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Szachowym im. M. Najdorfa – C (U10)
3 miejsce w XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Podstawowych w szachach klas I-II, chł.
3 miejsce w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów do 9 lat
3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (MA-WM) – C9
5 miejsce drużynowo w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich
6 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży szachy szybkie, C10
1 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży szachy klasyczne, C10
26 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików C10
norma na II kategorię

2011 (jako ośmiolatek)
2 miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Szachowym im. M. Najdorfa – C (U10)
3 miejsce w Pucharze Polski Młodzików w Szachach Szybkich – Juniorzy do 8 lat
16 miejsce w Pucharze Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych – Juniorzy do 8 lat
8 miejsce w PUCHARZE POLSKI DO 8-LAT (kwalifikacja do Mistrzostw Europy Juniorów), norma na III kategorię
38 miejsce w MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW, Albena (Bułgaria)

2010 (jako siedmiolatek)
7 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych, 2 miejsce ind. na 2 sz.
3 miejsce w Grand Prix KROK DO SUKCESU (Turnieje 1-3)
4 miejsce w Niepołomnicach „Krok do sukcesu” Chłopcy ur. w 2001r i mł.- do 7 lat, Turniej 3
1 miejsce w Niepołomnicach „Krok do sukcesu” – Chłopcy ur. w 2001r i mł. do 7 lat, Turniej 2
2 miejsce w Niepołomnicach „Krok do sukcesu”- Chłopcy ur. w 2001r i mł.- do 7 lat, Turniej 1
2 miejsce w V Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków
2 miejsce w IV Mistrzostwach Ursusa Przedszkolaków , 1 miejsce drużynowo-SP 321
40 miejsce w Pucharze Polski do lat 8
15 miejsce w Mistrzostwach Polski Przedszkolaków, 1 miejsce drużynowo -SP 321
norma na IV kategorię

2009 (jako sześciolatek)
pierwszy raz zwycięstwo w turnieju

Print Friendly, PDF & Email